Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 278 m²
Hooivletstraat 160 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hooivletstraat 160
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
4.2 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
6.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Steigereiland-Noord is €474.000. Dat komt neer op circa €1.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHooivletstraat 160 is een woonhuis van 278 m² in de wijk Steigereiland-Noord. De buurt telt 1.117 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.733 inwoners per km².
Hooivletstraat 160 is een woonhuis in Steigereiland-Noord, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hooivletstraat 160 heeft 278 m² woonoppervlakte. In Steigereiland-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hooivletstraat 160 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Steigereiland-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Hooivletstraat 160 in Steigereiland-Noord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hooivletstraat 160: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 2.4 km.