Galerijflat Spangenhof 21 Amsterdam

Spangenhof 21, 1083 JJ Amsterdam

74 m² Bouwjaar 1986 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Spangenhof 21 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €589.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
74 m²
Kamers
2
Slaapkamers
1
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Spangenhof 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spangenhof 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

795 Inwoners
395 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
406 Woningvoorraad
€589.000 Gem. woningwaarde De Klenckebuurt
34% Koopwoningen
5.987 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spangenhof 21

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Spangenhof 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Spangenhof 21?

De gemiddelde woningwaarde in De Klenckebuurt is €589.000. Dat komt neer op circa €7.959 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spangenhof 21 zich tot de wijk De Klenckebuurt?

Spangenhof 21 is een galerijflat van 74 m² in de wijk De Klenckebuurt. De buurt telt 406 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.987 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spangenhof 21?

Spangenhof 21 is een galerijflat in De Klenckebuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Spangenhof 21 vergeleken met de buurt?

Spangenhof 21 heeft 74 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In De Klenckebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €589.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spangenhof 21 en wat betekent dat?

Spangenhof 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-11-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spangenhof 21?

Spangenhof 21 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Klenckebuurt?

De wijk De Klenckebuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €589.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Klenckebuurt?

Vanuit Spangenhof 21 in De Klenckebuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1 km.