Galerijflat Arent Janszoon Ernststraat 133 A Amsterdam

Arent Janszoon Ernststraat 133 A, 1083 GS Amsterdam

165 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Arent Janszoon Ernststraat 133 A is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
165 m²
Inhoud
538 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€760.000 tot €860.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Arent Janszoon Ernststraat 133 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arent Janszoon Ernststraat 133 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3435 Inwoners
1985 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1939 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Oost-Midden
24% Koopwoningen
11.916 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arent Janszoon Ernststraat 133 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Arent Janszoon Ernststraat 133 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Arent Janszoon Ernststraat 133 A?

De prijsindicatie voor Arent Janszoon Ernststraat 133 A ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Oost-Midden is €441.000. Dat komt neer op circa €2.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arent Janszoon Ernststraat 133 A zich tot de wijk Buitenveldert-Oost-Midden?

Arent Janszoon Ernststraat 133 A is een galerijflat van 165 m² in de wijk Buitenveldert-Oost-Midden. De buurt telt 1.939 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.916 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arent Janszoon Ernststraat 133 A?

Arent Janszoon Ernststraat 133 A is een galerijflat in Buitenveldert-Oost-Midden, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Arent Janszoon Ernststraat 133 A vergeleken met de buurt?

Arent Janszoon Ernststraat 133 A heeft 165 m² woonoppervlakte en 538 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Buitenveldert-Oost-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arent Janszoon Ernststraat 133 A en wat betekent dat?

Arent Janszoon Ernststraat 133 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Arent Janszoon Ernststraat 133 A?

Arent Janszoon Ernststraat 133 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Oost-Midden?

De wijk Buitenveldert-Oost-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Oost-Midden?