Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Kamers
- 2
Arent Janszoon Ernststraat 89 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arent Janszoon Ernststraat 89
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
3 kmDe prijsindicatie voor Arent Janszoon Ernststraat 89 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Oost-Midden is €441.000. Dat komt neer op circa €8.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArent Janszoon Ernststraat 89 is een appartement van 54 m² in de wijk Buitenveldert-Oost-Midden. De buurt telt 1.939 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.916 inwoners per km².
Arent Janszoon Ernststraat 89 is een appartement in Buitenveldert-Oost-Midden, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Arent Janszoon Ernststraat 89 heeft 54 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Buitenveldert-Oost-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Arent Janszoon Ernststraat 89 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-06-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3421.9 kg/jaar.
Arent Janszoon Ernststraat 89 heeft 2 kamers.
De wijk Buitenveldert-Oost-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Arent Janszoon Ernststraat 89 in Buitenveldert-Oost-Midden bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.