Galerijflat (appartement) Arent Janszoon Ernststraat 101 Amsterdam

Arent Janszoon Ernststraat 101, 1083 GR Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1969 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Arent Janszoon Ernststraat 101 is een galerijflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
177 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Arent Janszoon Ernststraat 101

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arent Janszoon Ernststraat 101

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
74.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
49.8%
CO₂-emissie
14.35 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3435 Inwoners
1985 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1939 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Oost-Midden
24% Koopwoningen
11.916 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arent Janszoon Ernststraat 101

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Arent Janszoon Ernststraat 101

Wat is de geschatte woningwaarde van Arent Janszoon Ernststraat 101?

De prijsindicatie voor Arent Janszoon Ernststraat 101 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Oost-Midden is €441.000. Dat komt neer op circa €8.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arent Janszoon Ernststraat 101 zich tot de wijk Buitenveldert-Oost-Midden?

Arent Janszoon Ernststraat 101 is een galerijflat (appartement) van 53 m² in de wijk Buitenveldert-Oost-Midden. De buurt telt 1.939 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.916 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arent Janszoon Ernststraat 101?

Arent Janszoon Ernststraat 101 is een galerijflat (appartement) in Buitenveldert-Oost-Midden, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Arent Janszoon Ernststraat 101 vergeleken met de buurt?

Arent Janszoon Ernststraat 101 heeft 53 m² woonoppervlakte en 177 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Buitenveldert-Oost-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arent Janszoon Ernststraat 101 en wat betekent dat?

Arent Janszoon Ernststraat 101 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arent Janszoon Ernststraat 101?

Arent Janszoon Ernststraat 101 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Oost-Midden?

De wijk Buitenveldert-Oost-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.