Galerijflat Van Nijenrodeweg 161 Amsterdam

Van Nijenrodeweg 161, 1083 EK Amsterdam

34 m² Bouwjaar 1967 2 kamers Label C

Van Nijenrodeweg 161 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
34 m²
Inhoud
114 m³
Kamers
2
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Nijenrodeweg 161

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Nijenrodeweg 161

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
97.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28%
CO₂-emissie
35.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4065 Inwoners
2280 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2206 Woningvoorraad
€519.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidoost
39% Koopwoningen
6.688 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Nijenrodeweg 161

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Nijenrodeweg 161

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Nijenrodeweg 161?

De prijsindicatie voor Van Nijenrodeweg 161 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidoost is €519.000. Dat komt neer op circa €15.265 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Nijenrodeweg 161 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidoost?

Van Nijenrodeweg 161 is een galerijflat van 34 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidoost. De buurt telt 2.206 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.688 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Nijenrodeweg 161?

Van Nijenrodeweg 161 is een galerijflat in Buitenveldert-Zuidoost, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Nijenrodeweg 161 vergeleken met de buurt?

Van Nijenrodeweg 161 heeft 34 m² woonoppervlakte en 114 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Nijenrodeweg 161 en wat betekent dat?

Van Nijenrodeweg 161 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Nijenrodeweg 161?

Van Nijenrodeweg 161 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidoost?

De wijk Buitenveldert-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidoost?

Vanuit Van Nijenrodeweg 161 in Buitenveldert-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.