Bovenwoning Van Heenvlietlaan 270 A Amsterdam

Van Heenvlietlaan 270 A, 1083 CN Amsterdam

27 m² Bouwjaar 1977 1 kamers 1 slaapkamers Label B

Van Heenvlietlaan 270 A is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
27 m²
Inhoud
85 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Heenvlietlaan 270 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Heenvlietlaan 270 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4065 Inwoners
2280 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2206 Woningvoorraad
€519.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidoost
39% Koopwoningen
6.688 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Heenvlietlaan 270 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Heenvlietlaan 270 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Heenvlietlaan 270 A?

De prijsindicatie voor Van Heenvlietlaan 270 A ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidoost is €519.000. Dat komt neer op circa €19.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Heenvlietlaan 270 A zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidoost?

Van Heenvlietlaan 270 A is een bovenwoning van 27 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidoost. De buurt telt 2.206 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.688 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Heenvlietlaan 270 A?

Van Heenvlietlaan 270 A is een bovenwoning in Buitenveldert-Zuidoost, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Heenvlietlaan 270 A vergeleken met de buurt?

Van Heenvlietlaan 270 A heeft 27 m² woonoppervlakte en 85 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Heenvlietlaan 270 A en wat betekent dat?

Van Heenvlietlaan 270 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Van Heenvlietlaan 270 A?

Van Heenvlietlaan 270 A heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidoost?

De wijk Buitenveldert-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidoost?

Vanuit Van Heenvlietlaan 270 A in Buitenveldert-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.