Streetview Bleijenbeek 10 Amsterdam

Bleijenbeek 10, 1083 AH Amsterdam

166 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Bleijenbeek 10 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 125 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bleijenbeek 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bleijenbeek 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.5%
CO₂-emissie
43.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4065 Inwoners
2280 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2206 Woningvoorraad
€519.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidoost
39% Koopwoningen
6.688 Inwoners per km²

Locatie van Bleijenbeek 10

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bleijenbeek 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Bleijenbeek 10?

De prijsindicatie voor Bleijenbeek 10 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidoost is €519.000. Dat komt neer op circa €3.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bleijenbeek 10 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidoost?

Bleijenbeek 10 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidoost. De buurt telt 2.206 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.688 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bleijenbeek 10?

Bleijenbeek 10 is een woonhuis in Buitenveldert-Zuidoost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bleijenbeek 10 vergeleken met de buurt?

Bleijenbeek 10 heeft 166 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bleijenbeek 10 en wat betekent dat?

Bleijenbeek 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bleijenbeek 10?

Bleijenbeek 10 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidoost?

De wijk Buitenveldert-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidoost?

Vanuit Bleijenbeek 10 in Buitenveldert-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.