Villa, vrijstaande woning Limburghof 15 Amsterdam

Limburghof 15, 1083 AG Amsterdam

254 m² Bouwjaar 1964 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Limburghof 15 is een villa, vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m², een perceel van 639 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
254 m²
Perceeloppervlakte
639 m²
Inhoud
996 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€2.100.000 tot €2.350.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Limburghof 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Limburghof 15

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
193.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
273.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.38 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4065 Inwoners
2280 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2206 Woningvoorraad
€519.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidoost
39% Koopwoningen
6.688 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Limburghof 15

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Limburghof 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Limburghof 15?

De prijsindicatie voor Limburghof 15 ligt rond €2.100.000 tot €2.350.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidoost is €519.000. Dat komt neer op circa €2.043 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Limburghof 15 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidoost?

Limburghof 15 is een villa, vrijstaande woning van 254 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidoost. De buurt telt 2.206 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.688 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Limburghof 15?

Limburghof 15 is een villa, vrijstaande woning in Buitenveldert-Zuidoost, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Limburghof 15 vergeleken met de buurt?

Limburghof 15 heeft 254 m² woonoppervlakte en 996 m³ inhoud. Het perceel is 639 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Limburghof 15 en wat betekent dat?

Limburghof 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Limburghof 15?

Limburghof 15 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidoost?

De wijk Buitenveldert-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidoost?