Tussenverdieping (appartement) Wijenburg 50 Amsterdam

Wijenburg 50, 1082 VV Amsterdam

78 m² Bouwjaar 1963 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Wijenburg 50 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
249 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wijenburg 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijenburg 50

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.57 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4715 Inwoners
2890 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2649 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Gelderlandpleinbuurt
34% Koopwoningen
10.353 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wijenburg 50

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wijenburg 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijenburg 50?

De prijsindicatie voor Wijenburg 50 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Gelderlandpleinbuurt is €486.000. Dat komt neer op circa €6.231 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijenburg 50 zich tot de wijk Gelderlandpleinbuurt?

Wijenburg 50 is een tussenverdieping (appartement) van 78 m² in de wijk Gelderlandpleinbuurt. De buurt telt 2.649 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijenburg 50?

Wijenburg 50 is een tussenverdieping (appartement) in Gelderlandpleinbuurt, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wijenburg 50 vergeleken met de buurt?

Wijenburg 50 heeft 78 m² woonoppervlakte en 249 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Gelderlandpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijenburg 50 en wat betekent dat?

Wijenburg 50 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-05-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wijenburg 50?

Wijenburg 50 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Gelderlandpleinbuurt?

De wijk Gelderlandpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gelderlandpleinbuurt?

Vanuit Wijenburg 50 in Gelderlandpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.