Benedenwoning Wijenburg 12 Amsterdam

Wijenburg 12, 1082 VV Amsterdam

45 m² Bouwjaar 1963 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Wijenburg 12 is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
171 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wijenburg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijenburg 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.81 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (21.0 m²)
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4715 Inwoners
2890 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2649 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Gelderlandpleinbuurt
34% Koopwoningen
10.353 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wijenburg 12

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wijenburg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijenburg 12?

De prijsindicatie voor Wijenburg 12 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Gelderlandpleinbuurt is €486.000. Dat komt neer op circa €10.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijenburg 12 zich tot de wijk Gelderlandpleinbuurt?

Wijenburg 12 is een benedenwoning van 45 m² in de wijk Gelderlandpleinbuurt. De buurt telt 2.649 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijenburg 12?

Wijenburg 12 is een benedenwoning in Gelderlandpleinbuurt, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wijenburg 12 vergeleken met de buurt?

Wijenburg 12 heeft 45 m² woonoppervlakte en 171 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Gelderlandpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijenburg 12 en wat betekent dat?

Wijenburg 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wijenburg 12?

Wijenburg 12 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 21 m².

Hoe is de woningmarkt in Gelderlandpleinbuurt?

De wijk Gelderlandpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gelderlandpleinbuurt?

Vanuit Wijenburg 12 in Gelderlandpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.