Streetview Buitenveldertselaan 69 Amsterdam

Buitenveldertselaan 69, 1082 VB Amsterdam

76 m² Bouwjaar 1963 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Buitenveldertselaan 69 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
256 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Buitenveldertselaan 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buitenveldertselaan 69

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
276.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
384.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4715 Inwoners
2890 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2649 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Gelderlandpleinbuurt
34% Koopwoningen
10.353 Inwoners per km²

Locatie van Buitenveldertselaan 69

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Buitenveldertselaan 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Buitenveldertselaan 69?

De prijsindicatie voor Buitenveldertselaan 69 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Gelderlandpleinbuurt is €486.000. Dat komt neer op circa €6.395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buitenveldertselaan 69 zich tot de wijk Gelderlandpleinbuurt?

Buitenveldertselaan 69 is een appartement van 76 m² in de wijk Gelderlandpleinbuurt. De buurt telt 2.649 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buitenveldertselaan 69?

Buitenveldertselaan 69 is een appartement in Gelderlandpleinbuurt, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Buitenveldertselaan 69 vergeleken met de buurt?

Buitenveldertselaan 69 heeft 76 m² woonoppervlakte en 256 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Gelderlandpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buitenveldertselaan 69 en wat betekent dat?

Buitenveldertselaan 69 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-12-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buitenveldertselaan 69?

Buitenveldertselaan 69 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gelderlandpleinbuurt?

De wijk Gelderlandpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gelderlandpleinbuurt?