Bovenwoning (appartement) De Boelelaan 293 Amsterdam

De Boelelaan 293, 1082 RD Amsterdam

68 m² Bouwjaar 1964 2 kamers 1 slaapkamers Label C

De Boelelaan 293 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor De Boelelaan 293

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Boelelaan 293

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.63 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4715 Inwoners
2890 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2649 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Gelderlandpleinbuurt
34% Koopwoningen
10.353 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Boelelaan 293

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over De Boelelaan 293

Wat is de geschatte woningwaarde van De Boelelaan 293?

De prijsindicatie voor De Boelelaan 293 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Gelderlandpleinbuurt is €486.000. Dat komt neer op circa €7.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Boelelaan 293 zich tot de wijk Gelderlandpleinbuurt?

De Boelelaan 293 is een bovenwoning (appartement) van 68 m² in de wijk Gelderlandpleinbuurt. De buurt telt 2.649 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Boelelaan 293?

De Boelelaan 293 is een bovenwoning (appartement) in Gelderlandpleinbuurt, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Boelelaan 293 vergeleken met de buurt?

De Boelelaan 293 heeft 68 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Gelderlandpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Boelelaan 293 en wat betekent dat?

De Boelelaan 293 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Boelelaan 293?

De Boelelaan 293 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Gelderlandpleinbuurt?

De wijk Gelderlandpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gelderlandpleinbuurt?

Vanuit De Boelelaan 293 in Gelderlandpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.