Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Inhoud
- 406 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Rosy Wertheimstraat 75 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rosy Wertheimstraat 75
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.2 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3 kmGemeubileerd 2-slaapkamer (hoek) appartement (140m2) met groot terras gelegen op de 4e verdieping van appartementencomplex ‘The Gustav’ in de Rosy…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Zuidas-Zuid is €779.000. Dat komt neer op circa €5.564 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRosy Wertheimstraat 75 is een bovenwoning van 140 m² in de wijk Zuidas-Zuid. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.572 inwoners per km².
Rosy Wertheimstraat 75 is een bovenwoning in Zuidas-Zuid, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rosy Wertheimstraat 75 heeft 140 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Zuidas-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rosy Wertheimstraat 75 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4454.92 kg/jaar.
Rosy Wertheimstraat 75 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Zuidas-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Rosy Wertheimstraat 75 in Zuidas-Zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rosy Wertheimstraat 75: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.2 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 0.9 km.