Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Inhoud
- 337 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €780.000 tot €880.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2026
- Ligging
- In woonwijk
Rosy Wertheimstraat 39 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rosy Wertheimstraat 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.2 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3 kmWonen op de Zuidas (hoek appartement) met 2 slaapkamers en een zonnig terras op het zuiden in The Gustav – Rosy Wertheimstraat 39, Amsterdam. Bent u…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Rosy Wertheimstraat 39 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidas-Zuid is €779.000. Dat komt neer op circa €9.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRosy Wertheimstraat 39 is een tussenverdieping van 82 m² in de wijk Zuidas-Zuid. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.572 inwoners per km².
Rosy Wertheimstraat 39 is een tussenverdieping in Zuidas-Zuid, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rosy Wertheimstraat 39 heeft 82 m² woonoppervlakte en 337 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Zuidas-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rosy Wertheimstraat 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2787.95 kg/jaar.
Rosy Wertheimstraat 39 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Zuidas-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Rosy Wertheimstraat 39 in Zuidas-Zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.