Woningdetails
- Type
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 257 m²
- Inhoud
- 670 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €25.000
George Gershwinlaan 7 is een eengezinswoning, hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 257 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor George Gershwinlaan 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.2 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3 kmVOOR DE NEDERLANDSE OMSCHRIJVING, ZIE ONDER ENGELSE TEKST Situated in one of the most sought-after areas of Amsterdam – the vibrant Zuidas – this…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor George Gershwinlaan 7 ligt rond €0 tot €25.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidas-Zuid is €779.000. Dat komt neer op circa €3.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeorge Gershwinlaan 7 is een eengezinswoning, hoekwoning van 257 m² in de wijk Zuidas-Zuid. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.572 inwoners per km².
George Gershwinlaan 7 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zuidas-Zuid, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
George Gershwinlaan 7 heeft 257 m² woonoppervlakte en 670 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Zuidas-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
George Gershwinlaan 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11382.98 kg/jaar.
George Gershwinlaan 7 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.
De wijk Zuidas-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit George Gershwinlaan 7 in Zuidas-Zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.