Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Inhoud
- 192 m³
- Kamers
- 1
George Gershwinlaan 499 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor George Gershwinlaan 499
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.2 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zuidas-Zuid is €779.000. Dat komt neer op circa €10.527 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeorge Gershwinlaan 499 is een appartement van 74 m² in de wijk Zuidas-Zuid. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.572 inwoners per km².
George Gershwinlaan 499 is een appartement in Zuidas-Zuid, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
George Gershwinlaan 499 heeft 74 m² woonoppervlakte en 192 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 74 m² per kamer. In Zuidas-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
George Gershwinlaan 499 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-10-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 851.66 kg/jaar.
George Gershwinlaan 499 heeft 1 kamers.
De wijk Zuidas-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit George Gershwinlaan 499 in Zuidas-Zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van George Gershwinlaan 499: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.2 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 0.9 km.