Streetview Gustav Mahlerplein 193 Amsterdam

Gustav Mahlerplein 193, 1082 MS Amsterdam

113 m² Bouwjaar 2010 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Gustav Mahlerplein 193 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
113 m²
Inhoud
399 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gustav Mahlerplein 193

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gustav Mahlerplein 193

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
95.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.8%
CO₂-emissie
27.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1610 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1581 Woningvoorraad
€779.000 Gem. woningwaarde Zuidas-Zuid
24% Koopwoningen
12.572 Inwoners per km²

Locatie van Gustav Mahlerplein 193

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gustav Mahlerplein 193

Wat is de geschatte woningwaarde van Gustav Mahlerplein 193?

De prijsindicatie voor Gustav Mahlerplein 193 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidas-Zuid is €779.000. Dat komt neer op circa €6.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gustav Mahlerplein 193 zich tot de wijk Zuidas-Zuid?

Gustav Mahlerplein 193 is een appartement van 113 m² in de wijk Zuidas-Zuid. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.572 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gustav Mahlerplein 193?

Gustav Mahlerplein 193 is een appartement in Zuidas-Zuid, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gustav Mahlerplein 193 vergeleken met de buurt?

Gustav Mahlerplein 193 heeft 113 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Zuidas-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gustav Mahlerplein 193 en wat betekent dat?

Gustav Mahlerplein 193 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-09-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gustav Mahlerplein 193?

Gustav Mahlerplein 193 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidas-Zuid?

De wijk Zuidas-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidas-Zuid?

Vanuit Gustav Mahlerplein 193 in Zuidas-Zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.