Woningdetails
- Type
- Portiekflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Inhoud
- 174 m³
- Kamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- Vrij uitzicht
Gustav Mahlerlaan 251 is een portiekflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 1 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gustav Mahlerlaan 251
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.2 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3 km*** See English version below *** Xavier is een stoer, modern en tegelijkertijd klassiek woongebouw op de Amsterdamse Zuidas.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Gustav Mahlerlaan 251 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidas-Zuid is €779.000. Dat komt neer op circa €11.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGustav Mahlerlaan 251 is een portiekflat (appartement) van 67 m² in de wijk Zuidas-Zuid. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.572 inwoners per km².
Gustav Mahlerlaan 251 is een portiekflat (appartement) in Zuidas-Zuid, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Gustav Mahlerlaan 251 heeft 67 m² woonoppervlakte en 174 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 67 m² per kamer. In Zuidas-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gustav Mahlerlaan 251 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-06-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.33 kg/jaar.
Gustav Mahlerlaan 251 heeft 1 kamers.
De wijk Zuidas-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Gustav Mahlerlaan 251 in Zuidas-Zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gustav Mahlerlaan 251: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.2 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 0.9 km.