Streetview Rondeel 172 Amsterdam

Rondeel 172, 1082 MH Amsterdam

90 m² Bouwjaar 1989 Label C

Rondeel 172 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
90 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rondeel 172

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rondeel 172

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.44
CO₂-emissie
3043.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4065 Inwoners
2280 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2206 Woningvoorraad
€519.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidoost
39% Koopwoningen
6.688 Inwoners per km²

Locatie van Rondeel 172

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rondeel 172

Wat is de geschatte woningwaarde van Rondeel 172?

De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidoost is €519.000. Dat komt neer op circa €5.767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rondeel 172 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidoost?

Rondeel 172 is een appartement van 90 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidoost. De buurt telt 2.206 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.688 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rondeel 172?

Rondeel 172 is een appartement in Buitenveldert-Zuidoost, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rondeel 172 vergeleken met de buurt?

Rondeel 172 heeft 90 m² woonoppervlakte. In Buitenveldert-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rondeel 172 en wat betekent dat?

Rondeel 172 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-02-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3043.16 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidoost?

De wijk Buitenveldert-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidoost?

Vanuit Rondeel 172 in Buitenveldert-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidoost?