Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 301 m²
- Inhoud
- 1051 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €2.150.000 tot €2.400.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2026
Gustav Mahlerlaan 272 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 301 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gustav Mahlerlaan 272
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.2 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3 kmVoor wie onze vorige listing heeft gemist in New Amsterdam bieden wij nu een tweede kans!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Gustav Mahlerlaan 272 ligt rond €2.150.000 tot €2.400.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidas-Zuid is €779.000. Dat komt neer op circa €2.588 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGustav Mahlerlaan 272 is een bovenwoning van 301 m² in de wijk Zuidas-Zuid. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.572 inwoners per km².
Gustav Mahlerlaan 272 is een bovenwoning in Zuidas-Zuid, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Gustav Mahlerlaan 272 heeft 301 m² woonoppervlakte en 1051 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 100 m² per kamer. In Zuidas-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gustav Mahlerlaan 272 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-12-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.27 kg/jaar.
Gustav Mahlerlaan 272 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk Zuidas-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Gustav Mahlerlaan 272 in Zuidas-Zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gustav Mahlerlaan 272: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.2 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 0.9 km.