Bovenwoning (appartement) Gustav Mahlerlaan 264 Amsterdam

Gustav Mahlerlaan 264, 1082 ME Amsterdam

306 m² Bouwjaar 2008 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Gustav Mahlerlaan 264 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 306 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
306 m²
Inhoud
1036 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€3.490.000 tot €3.740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Gustav Mahlerlaan 264

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gustav Mahlerlaan 264

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
63.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
115.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.45 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1610 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1581 Woningvoorraad
€779.000 Gem. woningwaarde Zuidas-Zuid
24% Koopwoningen
12.572 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gustav Mahlerlaan 264

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gustav Mahlerlaan 264

Wat is de geschatte woningwaarde van Gustav Mahlerlaan 264?

De prijsindicatie voor Gustav Mahlerlaan 264 ligt rond €3.490.000 tot €3.740.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidas-Zuid is €779.000. Dat komt neer op circa €2.546 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gustav Mahlerlaan 264 zich tot de wijk Zuidas-Zuid?

Gustav Mahlerlaan 264 is een bovenwoning (appartement) van 306 m² in de wijk Zuidas-Zuid. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.572 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gustav Mahlerlaan 264?

Gustav Mahlerlaan 264 is een bovenwoning (appartement) in Zuidas-Zuid, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gustav Mahlerlaan 264 vergeleken met de buurt?

Gustav Mahlerlaan 264 heeft 306 m² woonoppervlakte en 1036 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 76 m² per kamer. In Zuidas-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gustav Mahlerlaan 264 en wat betekent dat?

Gustav Mahlerlaan 264 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-02-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gustav Mahlerlaan 264?

Gustav Mahlerlaan 264 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidas-Zuid?

De wijk Zuidas-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidas-Zuid?

Vanuit Gustav Mahlerlaan 264 in Zuidas-Zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.