Tussenverdieping (appartement) Claude Debussylaan 211 Amsterdam

Claude Debussylaan 211, 1082 MC Amsterdam

210 m² Bouwjaar 2008 4 kamers 2 slaapkamers Label A+

Claude Debussylaan 211 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €779.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
210 m²
Inhoud
578 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Claude Debussylaan 211

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Claude Debussylaan 211

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
156.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1610 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1581 Woningvoorraad
€779.000 Gem. woningwaarde Zuidas-Zuid
24% Koopwoningen
12.572 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Claude Debussylaan 211

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Claude Debussylaan 211

Wat is de geschatte woningwaarde van Claude Debussylaan 211?

De prijsindicatie voor Claude Debussylaan 211 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidas-Zuid is €779.000. Dat komt neer op circa €3.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Claude Debussylaan 211 zich tot de wijk Zuidas-Zuid?

Claude Debussylaan 211 is een tussenverdieping (appartement) van 210 m² in de wijk Zuidas-Zuid. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.572 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Claude Debussylaan 211?

Claude Debussylaan 211 is een tussenverdieping (appartement) in Zuidas-Zuid, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Claude Debussylaan 211 vergeleken met de buurt?

Claude Debussylaan 211 heeft 210 m² woonoppervlakte en 578 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Zuidas-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €779.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Claude Debussylaan 211 en wat betekent dat?

Claude Debussylaan 211 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-10-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Claude Debussylaan 211?

Claude Debussylaan 211 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidas-Zuid?

De wijk Zuidas-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €779.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidas-Zuid?

Vanuit Claude Debussylaan 211 in Zuidas-Zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.