Streetview Willem van Weldammelaan 87 Amsterdam

Willem van Weldammelaan 87, 1082 KT Amsterdam

140 m² Bouwjaar 2007 3 kamers Label A

Willem van Weldammelaan 87 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
140 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Willem van Weldammelaan 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem van Weldammelaan 87

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4715 Inwoners
2890 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2649 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Gelderlandpleinbuurt
34% Koopwoningen
10.353 Inwoners per km²

Locatie van Willem van Weldammelaan 87

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Willem van Weldammelaan 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem van Weldammelaan 87?

De prijsindicatie voor Willem van Weldammelaan 87 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Gelderlandpleinbuurt is €486.000. Dat komt neer op circa €3.471 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem van Weldammelaan 87 zich tot de wijk Gelderlandpleinbuurt?

Willem van Weldammelaan 87 is een appartement van 140 m² in de wijk Gelderlandpleinbuurt. De buurt telt 2.649 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem van Weldammelaan 87?

Willem van Weldammelaan 87 is een appartement in Gelderlandpleinbuurt, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Willem van Weldammelaan 87 vergeleken met de buurt?

Willem van Weldammelaan 87 heeft 140 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Gelderlandpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem van Weldammelaan 87 en wat betekent dat?

Willem van Weldammelaan 87 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Willem van Weldammelaan 87?

Willem van Weldammelaan 87 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Gelderlandpleinbuurt?

De wijk Gelderlandpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gelderlandpleinbuurt?

Vanuit Willem van Weldammelaan 87 in Gelderlandpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.