Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Inhoud
- 288 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €450.000 tot €500.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- In bosrijke omgeving
Van Nijenrodeweg 778 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Nijenrodeweg 778
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
4.2 kmTe koop: Licht en ruim 3-kamerappartement met zonnig balkon op het zuiden – Van Nijenrodeweg 778, Amsterdam (Buitenveldert). English text below Op…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Nijenrodeweg 778 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuid-Midden is €501.000. Dat komt neer op circa €5.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Nijenrodeweg 778 is een bovenwoning van 86 m² in de wijk Buitenveldert-Zuid-Midden. De buurt telt 2.060 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.866 inwoners per km².
Van Nijenrodeweg 778 is een bovenwoning in Buitenveldert-Zuid-Midden, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van Nijenrodeweg 778 heeft 86 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuid-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Nijenrodeweg 778 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.22 kg/jaar.
Van Nijenrodeweg 778 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Buitenveldert-Zuid-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Van Nijenrodeweg 778 in Buitenveldert-Zuid-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.