Streetview Van Leijenberghlaan 221 Amsterdam

Van Leijenberghlaan 221, 1082 GG Amsterdam

6812 m² Bouwjaar 1977 Label C

Van Leijenberghlaan 221 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 6812 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
6812 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Leijenberghlaan 221

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Leijenberghlaan 221

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
183.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19%
CO₂-emissie
61.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4065 Inwoners
2280 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2206 Woningvoorraad
€519.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidoost
39% Koopwoningen
6.688 Inwoners per km²

Locatie van Van Leijenberghlaan 221

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Leijenberghlaan 221

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Leijenberghlaan 221?

De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidoost is €519.000. Dat komt neer op circa €76 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Leijenberghlaan 221 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidoost?

Van Leijenberghlaan 221 is een woonhuis van 6812 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidoost. De buurt telt 2.206 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.688 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Leijenberghlaan 221?

Van Leijenberghlaan 221 is een woonhuis in Buitenveldert-Zuidoost, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Leijenberghlaan 221 vergeleken met de buurt?

Van Leijenberghlaan 221 heeft 6812 m² woonoppervlakte. In Buitenveldert-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Leijenberghlaan 221 en wat betekent dat?

Van Leijenberghlaan 221 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.76 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidoost?

De wijk Buitenveldert-Zuidoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidoost?

Vanuit Van Leijenberghlaan 221 in Buitenveldert-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.