Portiekflat Koxhorn 10 2 Amsterdam

Koxhorn 10 2, 1082 EV Amsterdam

80 m² Bouwjaar 1967 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Koxhorn 10 2 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
268 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Koxhorn 10 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koxhorn 10 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
171.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
279.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3945 Inwoners
2165 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2060 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuid-Midden
44% Koopwoningen
7.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koxhorn 10 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Koxhorn 10 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Koxhorn 10 2?

De prijsindicatie voor Koxhorn 10 2 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuid-Midden is €501.000. Dat komt neer op circa €6.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koxhorn 10 2 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuid-Midden?

Koxhorn 10 2 is een portiekflat van 80 m² in de wijk Buitenveldert-Zuid-Midden. De buurt telt 2.060 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koxhorn 10 2?

Koxhorn 10 2 is een portiekflat in Buitenveldert-Zuid-Midden, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koxhorn 10 2 vergeleken met de buurt?

Koxhorn 10 2 heeft 80 m² woonoppervlakte en 268 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuid-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koxhorn 10 2 en wat betekent dat?

Koxhorn 10 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-06-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 54.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koxhorn 10 2?

Koxhorn 10 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuid-Midden?

De wijk Buitenveldert-Zuid-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuid-Midden?

Vanuit Koxhorn 10 2 in Buitenveldert-Zuid-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.