Portiekflat Van Leijenberghlaan 258 Amsterdam

Van Leijenberghlaan 258, 1082 DD Amsterdam

122 m² Bouwjaar 1996 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Van Leijenberghlaan 258 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
122 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Van Leijenberghlaan 258

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Leijenberghlaan 258

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4715 Inwoners
2890 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2649 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Gelderlandpleinbuurt
34% Koopwoningen
10.353 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Leijenberghlaan 258

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Leijenberghlaan 258

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Leijenberghlaan 258?

De gemiddelde woningwaarde in Gelderlandpleinbuurt is €486.000. Dat komt neer op circa €3.984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Leijenberghlaan 258 zich tot de wijk Gelderlandpleinbuurt?

Van Leijenberghlaan 258 is een portiekflat van 122 m² in de wijk Gelderlandpleinbuurt. De buurt telt 2.649 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Leijenberghlaan 258?

Van Leijenberghlaan 258 is een portiekflat in Gelderlandpleinbuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Leijenberghlaan 258 vergeleken met de buurt?

Van Leijenberghlaan 258 heeft 122 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Gelderlandpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Leijenberghlaan 258 en wat betekent dat?

Van Leijenberghlaan 258 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Leijenberghlaan 258?

Van Leijenberghlaan 258 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gelderlandpleinbuurt?

De wijk Gelderlandpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gelderlandpleinbuurt?