Hoekwoning Neerkanne 44 Amsterdam

Neerkanne 44, 1082 BH Amsterdam

150 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Neerkanne 44 is een hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 171 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
524 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€855.000 tot €1.105.000
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Neerkanne 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Neerkanne 44

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3945 Inwoners
2165 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2060 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuid-Midden
44% Koopwoningen
7.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Neerkanne 44

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Neerkanne 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Neerkanne 44?

De prijsindicatie voor Neerkanne 44 ligt rond €855.000 tot €1.105.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuid-Midden is €501.000. Dat komt neer op circa €3.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Neerkanne 44 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuid-Midden?

Neerkanne 44 is een hoekwoning van 150 m² in de wijk Buitenveldert-Zuid-Midden. De buurt telt 2.060 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Neerkanne 44?

Neerkanne 44 is een hoekwoning in Buitenveldert-Zuid-Midden, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Neerkanne 44 vergeleken met de buurt?

Neerkanne 44 heeft 150 m² woonoppervlakte en 524 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuid-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Neerkanne 44 en wat betekent dat?

Neerkanne 44 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Neerkanne 44?

Neerkanne 44 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuid-Midden?

De wijk Buitenveldert-Zuid-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuid-Midden?

Vanuit Neerkanne 44 in Buitenveldert-Zuid-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.