Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 438 m²
Oud-Ehrenstein 9 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 438 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oud-Ehrenstein 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
4.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuid-Midden is €501.000. Dat komt neer op circa €3.528 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOud-Ehrenstein 9 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Buitenveldert-Zuid-Midden. De buurt telt 2.060 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.866 inwoners per km².
Oud-Ehrenstein 9 is een woonhuis in Buitenveldert-Zuid-Midden, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oud-Ehrenstein 9 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 438 m². In Buitenveldert-Zuid-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oud-Ehrenstein 9 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Buitenveldert-Zuid-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Oud-Ehrenstein 9 in Buitenveldert-Zuid-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oud-Ehrenstein 9: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.