Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 88 m²
Schokkerspad 35 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schokkerspad 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-West-Midden is €935.000. Dat komt neer op circa €10.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchokkerspad 35 is een appartement van 88 m² in de wijk Buitenveldert-West-Midden. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.266 inwoners per km².
Schokkerspad 35 is een appartement in Buitenveldert-West-Midden, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Schokkerspad 35 heeft 88 m² woonoppervlakte. In Buitenveldert-West-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schokkerspad 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 7343.91 kg/jaar.
De wijk Buitenveldert-West-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Schokkerspad 35 in Buitenveldert-West-Midden bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schokkerspad 35: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.