Streetview Amstelveenseweg 1052 Amsterdam

Amstelveenseweg 1052, 1081 JV Amsterdam

247 m² Bouwjaar 1939 10 kamers 6 slaapkamers Label B

Amstelveenseweg 1052 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m², een perceel van 214 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
247 m²
Perceeloppervlakte
214 m²
Inhoud
795 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Amstelveenseweg 1052

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amstelveenseweg 1052

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
1.2%
CO₂-emissie
32.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2405 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2579 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidwest
34% Koopwoningen
6.078 Inwoners per km²

Locatie van Amstelveenseweg 1052

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Amstelveenseweg 1052

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelveenseweg 1052?

De prijsindicatie voor Amstelveenseweg 1052 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidwest is €553.000. Dat komt neer op circa €2.239 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelveenseweg 1052 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidwest?

Amstelveenseweg 1052 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidwest. De buurt telt 2.579 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelveenseweg 1052?

Amstelveenseweg 1052 is een woonhuis in Buitenveldert-Zuidwest, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amstelveenseweg 1052 vergeleken met de buurt?

Amstelveenseweg 1052 heeft 247 m² woonoppervlakte en 795 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amstelveenseweg 1052 en wat betekent dat?

Amstelveenseweg 1052 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-06-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amstelveenseweg 1052?

Amstelveenseweg 1052 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidwest?

De wijk Buitenveldert-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidwest?