Maisonnette Amstelveenseweg 978 C Amsterdam

Amstelveenseweg 978 C, 1081 JR Amsterdam

100 m² Bouwjaar 2006 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Amstelveenseweg 978 C is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
254 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
at_edge_of_woods, by_water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Amstelveenseweg 978 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amstelveenseweg 978 C

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2405 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2579 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidwest
34% Koopwoningen
6.078 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amstelveenseweg 978 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Amstelveenseweg 978 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelveenseweg 978 C?

De prijsindicatie voor Amstelveenseweg 978 C ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidwest is €553.000. Dat komt neer op circa €5.530 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelveenseweg 978 C zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidwest?

Amstelveenseweg 978 C is een maisonnette van 100 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidwest. De buurt telt 2.579 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelveenseweg 978 C?

Amstelveenseweg 978 C is een maisonnette in Buitenveldert-Zuidwest, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Amstelveenseweg 978 C vergeleken met de buurt?

Amstelveenseweg 978 C heeft 100 m² woonoppervlakte en 254 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amstelveenseweg 978 C en wat betekent dat?

Amstelveenseweg 978 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Amstelveenseweg 978 C?

Amstelveenseweg 978 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidwest?

De wijk Buitenveldert-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidwest?

Vanuit Amstelveenseweg 978 C in Buitenveldert-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.