Streetview Amstelveenseweg 966 Amsterdam

Amstelveenseweg 966, 1081 JR Amsterdam

130 m² Bouwjaar 1984 Label D

Amstelveenseweg 966 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en een perceel van 120 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
120 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Amstelveenseweg 966

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amstelveenseweg 966

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2405 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2579 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidwest
34% Koopwoningen
6.078 Inwoners per km²

Locatie van Amstelveenseweg 966

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Amstelveenseweg 966

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelveenseweg 966?

De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidwest is €553.000. Dat komt neer op circa €4.254 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelveenseweg 966 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidwest?

Amstelveenseweg 966 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidwest. De buurt telt 2.579 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelveenseweg 966?

Amstelveenseweg 966 is een woonhuis in Buitenveldert-Zuidwest, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Amstelveenseweg 966 vergeleken met de buurt?

Amstelveenseweg 966 heeft 130 m² woonoppervlakte. Het perceel is 120 m². In Buitenveldert-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amstelveenseweg 966 en wat betekent dat?

Amstelveenseweg 966 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidwest?

De wijk Buitenveldert-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidwest?

Vanuit Amstelveenseweg 966 in Buitenveldert-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidwest?