Streetview Amstelveenseweg 627 Amsterdam

Amstelveenseweg 627, 1081 JD Amsterdam

906 m² Bouwjaar 2000 Label C

Amstelveenseweg 627 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 906 m² en een perceel van 3258 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
906 m²
Perceeloppervlakte
3258 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Amstelveenseweg 627

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amstelveenseweg 627

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
107.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
274.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

180 Inwoners
125 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
37 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde VU-kwartier
49% Koopwoningen
389 Inwoners per km²

Locatie van Amstelveenseweg 627

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Amstelveenseweg 627

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelveenseweg 627?

De gemiddelde woningwaarde in VU-kwartier is €604.000. Dat komt neer op circa €667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelveenseweg 627 zich tot de wijk VU-kwartier?

Amstelveenseweg 627 is een woonhuis van 906 m² in de wijk VU-kwartier. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 389 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelveenseweg 627?

Amstelveenseweg 627 is een woonhuis in VU-kwartier, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Amstelveenseweg 627 vergeleken met de buurt?

Amstelveenseweg 627 heeft 906 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3258 m². In VU-kwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amstelveenseweg 627 en wat betekent dat?

Amstelveenseweg 627 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-10-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 52.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in VU-kwartier?

De wijk VU-kwartier in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij VU-kwartier?

Vanuit Amstelveenseweg 627 in VU-kwartier bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij VU-kwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Amstelveenseweg 627: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.3 km.