Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 2400 m²
- Perceeloppervlakte
- 1345 m²
Doornburg 2 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 2400 m² en een perceel van 1345 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Doornburg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidwest is €553.000. Dat komt neer op circa €230 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDoornburg 2 is een woonhuis van 2400 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidwest. De buurt telt 2.579 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.078 inwoners per km².
Doornburg 2 is een woonhuis in Buitenveldert-Zuidwest, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Doornburg 2 heeft 2400 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1345 m². In Buitenveldert-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitenveldert-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Doornburg 2 in Buitenveldert-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Doornburg 2: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Buitenveldert-Zuidwest: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Doornburg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitenveldert-Zuidwest. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.