Streetview Pekkendam 10 Amsterdam

Pekkendam 10, 1081 HR Amsterdam

324 m² Bouwjaar 1960 11 kamers 7 slaapkamers Label A+

Pekkendam 10 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 324 m², een perceel van 559 m² en 11 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €935.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
324 m²
Perceeloppervlakte
559 m²
Inhoud
1050 m³
Kamers
11
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Pekkendam 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pekkendam 10

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
78.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
84.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
39.5%
CO₂-emissie
19.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1030 Inwoners
540 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€935.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-West-Midden
52% Koopwoningen
4.266 Inwoners per km²

Locatie van Pekkendam 10

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pekkendam 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Pekkendam 10?

De prijsindicatie voor Pekkendam 10 ligt rond €1.700.000 tot €1.950.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-West-Midden is €935.000. Dat komt neer op circa €2.886 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pekkendam 10 zich tot de wijk Buitenveldert-West-Midden?

Pekkendam 10 is een woonhuis van 324 m² in de wijk Buitenveldert-West-Midden. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pekkendam 10?

Pekkendam 10 is een woonhuis in Buitenveldert-West-Midden, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pekkendam 10 vergeleken met de buurt?

Pekkendam 10 heeft 324 m² woonoppervlakte en 1050 m³ inhoud. Het perceel is 559 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Buitenveldert-West-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €935.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pekkendam 10 en wat betekent dat?

Pekkendam 10 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-02-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pekkendam 10?

Pekkendam 10 heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-West-Midden?

De wijk Buitenveldert-West-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €935.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-West-Midden?

Vanuit Pekkendam 10 in Buitenveldert-West-Midden bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1 km.