Galerijflat Bolestein 140 Amsterdam

Bolestein 140, 1081 CZ Amsterdam

45 m² Bouwjaar 1968 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Bolestein 140 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
150 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Ligging
at_edge_of_woods, overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, outside_built_up_area, in_green_area, in_residential_district, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bolestein 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bolestein 140

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2405 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2579 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidwest
34% Koopwoningen
6.078 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bolestein 140

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bolestein 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Bolestein 140?

De prijsindicatie voor Bolestein 140 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidwest is €553.000. Dat komt neer op circa €12.289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bolestein 140 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidwest?

Bolestein 140 is een galerijflat van 45 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidwest. De buurt telt 2.579 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bolestein 140?

Bolestein 140 is een galerijflat in Buitenveldert-Zuidwest, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bolestein 140 vergeleken met de buurt?

Bolestein 140 heeft 45 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bolestein 140 en wat betekent dat?

Bolestein 140 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bolestein 140?

Bolestein 140 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidwest?

De wijk Buitenveldert-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidwest?

Vanuit Bolestein 140 in Buitenveldert-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.