Streetview Gunterstein 54 Amsterdam

Gunterstein 54, 1081 CJ Amsterdam

196 m² Bouwjaar 1962 Label B

Gunterstein 54 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 185 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
185 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gunterstein 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gunterstein 54

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2405 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2579 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidwest
34% Koopwoningen
6.078 Inwoners per km²

Locatie van Gunterstein 54

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gunterstein 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Gunterstein 54?

De prijsindicatie voor Gunterstein 54 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidwest is €553.000. Dat komt neer op circa €2.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gunterstein 54 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidwest?

Gunterstein 54 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidwest. De buurt telt 2.579 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gunterstein 54?

Gunterstein 54 is een woonhuis in Buitenveldert-Zuidwest, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gunterstein 54 vergeleken met de buurt?

Gunterstein 54 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 185 m². In Buitenveldert-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gunterstein 54 en wat betekent dat?

Gunterstein 54 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-03-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.92 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidwest?

De wijk Buitenveldert-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidwest?

Vanuit Gunterstein 54 in Buitenveldert-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidwest?