Eengezinswoning, tussenwoning Soetendaal 110 Amsterdam

Soetendaal 110, 1081 BR Amsterdam

176 m² Bouwjaar 1960 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Soetendaal 110 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 180 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
180 m²
Inhoud
589 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€945.000 tot €1.045.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Soetendaal 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soetendaal 110

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.3%
CO₂-emissie
24.57 kg/m²

Tuin
Ja (92.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2405 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2579 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidwest
34% Koopwoningen
6.078 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Soetendaal 110

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Soetendaal 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Soetendaal 110?

De prijsindicatie voor Soetendaal 110 ligt rond €945.000 tot €1.045.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidwest is €553.000. Dat komt neer op circa €3.142 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soetendaal 110 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidwest?

Soetendaal 110 is een eengezinswoning, tussenwoning van 176 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidwest. De buurt telt 2.579 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soetendaal 110?

Soetendaal 110 is een eengezinswoning, tussenwoning in Buitenveldert-Zuidwest, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Soetendaal 110 vergeleken met de buurt?

Soetendaal 110 heeft 176 m² woonoppervlakte en 589 m³ inhoud. Het perceel is 180 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soetendaal 110 en wat betekent dat?

Soetendaal 110 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Soetendaal 110?

Soetendaal 110 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 92 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidwest?

De wijk Buitenveldert-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidwest?