Eengezinswoning, tussenwoning Marquette 14 Amsterdam

Marquette 14, 1081 AG Amsterdam

184 m² Bouwjaar 1960 8 kamers 7 slaapkamers Label A++

Marquette 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 106 m² en 8 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
106 m²
Inhoud
590 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€1.265.000 tot €1.515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Marquette 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marquette 14

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
106.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
52.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
70.1%
CO₂-emissie
12.33 kg/m²

Tuin
Ja (24.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4250 Inwoners
2405 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2579 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Buitenveldert-Zuidwest
34% Koopwoningen
6.078 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marquette 14

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Marquette 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Marquette 14?

De prijsindicatie voor Marquette 14 ligt rond €1.265.000 tot €1.515.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenveldert-Zuidwest is €553.000. Dat komt neer op circa €3.005 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marquette 14 zich tot de wijk Buitenveldert-Zuidwest?

Marquette 14 is een eengezinswoning, tussenwoning van 184 m² in de wijk Buitenveldert-Zuidwest. De buurt telt 2.579 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marquette 14?

Marquette 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Buitenveldert-Zuidwest, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marquette 14 vergeleken met de buurt?

Marquette 14 heeft 184 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Buitenveldert-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marquette 14 en wat betekent dat?

Marquette 14 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-07-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marquette 14?

Marquette 14 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. De tuin is 24 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buitenveldert-Zuidwest?

De wijk Buitenveldert-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenveldert-Zuidwest?