Bovenwoning (appartement) Bernissestraat 10 A Amsterdam

Bernissestraat 10 A, 1079 ZW Amsterdam

125 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Bernissestraat 10 A is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
367 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bernissestraat 10 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bernissestraat 10 A

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1660 Inwoners
1065 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1073 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Rijnbuurt-West
11% Koopwoningen
20.931 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bernissestraat 10 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bernissestraat 10 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Bernissestraat 10 A?

De prijsindicatie voor Bernissestraat 10 A ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-West is €462.000. Dat komt neer op circa €3.696 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bernissestraat 10 A zich tot de wijk Rijnbuurt-West?

Bernissestraat 10 A is een bovenwoning (appartement) van 125 m² in de wijk Rijnbuurt-West. De buurt telt 1.073 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.931 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bernissestraat 10 A?

Bernissestraat 10 A is een bovenwoning (appartement) in Rijnbuurt-West, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bernissestraat 10 A vergeleken met de buurt?

Bernissestraat 10 A heeft 125 m² woonoppervlakte en 367 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Rijnbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bernissestraat 10 A en wat betekent dat?

Bernissestraat 10 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Bernissestraat 10 A?

Bernissestraat 10 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rijnbuurt-West?

De wijk Rijnbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnbuurt-West?

Vanuit Bernissestraat 10 A in Rijnbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.