Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Inhoud
- 168 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €530.000 tot €630.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Zomerdijkstraat 8 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zomerdijkstraat 8 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.2 kmENGLISH TEXT BELOW In 2019 luxe verbouwd 3-kamerappartement van 64 m2 op de tweede verdieping met balkon over de gehele breedte op het zuiden en een…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Zomerdijkstraat 8 2 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-Midden is €539.000. Dat komt neer op circa €8.422 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZomerdijkstraat 8 2 is een bovenwoning van 64 m² in de wijk Rijnbuurt-Midden. De buurt telt 1.252 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.443 inwoners per km².
Zomerdijkstraat 8 2 is een bovenwoning in Rijnbuurt-Midden, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zomerdijkstraat 8 2 heeft 64 m² woonoppervlakte en 168 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Rijnbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zomerdijkstraat 8 2 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Zomerdijkstraat 8 2 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Rijnbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Zomerdijkstraat 8 2 in Rijnbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zomerdijkstraat 8 2: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.