Bovenwoning Kribbestraat 57 2 Amsterdam

Kribbestraat 57 2, 1079 WP Amsterdam

80 m² Bouwjaar 1935 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Kribbestraat 57 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kribbestraat 57 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kribbestraat 57 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.95 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2190 Inwoners
1305 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1252 Woningvoorraad
€539.000 Gem. woningwaarde Rijnbuurt-Midden
21% Koopwoningen
8.443 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kribbestraat 57 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kribbestraat 57 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Kribbestraat 57 2?

De prijsindicatie voor Kribbestraat 57 2 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-Midden is €539.000. Dat komt neer op circa €6.738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kribbestraat 57 2 zich tot de wijk Rijnbuurt-Midden?

Kribbestraat 57 2 is een bovenwoning van 80 m² in de wijk Rijnbuurt-Midden. De buurt telt 1.252 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kribbestraat 57 2?

Kribbestraat 57 2 is een bovenwoning in Rijnbuurt-Midden, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kribbestraat 57 2 vergeleken met de buurt?

Kribbestraat 57 2 heeft 80 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Rijnbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kribbestraat 57 2 en wat betekent dat?

Kribbestraat 57 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kribbestraat 57 2?

Kribbestraat 57 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rijnbuurt-Midden?

De wijk Rijnbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnbuurt-Midden?

Vanuit Kribbestraat 57 2 in Rijnbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.