Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Kribbestraat 51 2 Amsterdam

Kribbestraat 51 2, 1079 WP Amsterdam

115 m² Bouwjaar 1935 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Kribbestraat 51 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
115 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kribbestraat 51 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kribbestraat 51 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.35 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2190 Inwoners
1305 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1252 Woningvoorraad
€539.000 Gem. woningwaarde Rijnbuurt-Midden
21% Koopwoningen
8.443 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kribbestraat 51 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kribbestraat 51 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Kribbestraat 51 2?

De prijsindicatie voor Kribbestraat 51 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-Midden is €539.000. Dat komt neer op circa €4.687 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kribbestraat 51 2 zich tot de wijk Rijnbuurt-Midden?

Kribbestraat 51 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 115 m² in de wijk Rijnbuurt-Midden. De buurt telt 1.252 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kribbestraat 51 2?

Kribbestraat 51 2 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Rijnbuurt-Midden, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kribbestraat 51 2 vergeleken met de buurt?

Kribbestraat 51 2 heeft 115 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Rijnbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kribbestraat 51 2 en wat betekent dat?

Kribbestraat 51 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kribbestraat 51 2?

Kribbestraat 51 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rijnbuurt-Midden?

De wijk Rijnbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnbuurt-Midden?