Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Inhoud
- 123 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Kribbestraat 45 D is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kribbestraat 45 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.2 kmSfeervol 3-kamerappartement met zeer royaal dakterras in de populaire Rivierenbuurt – Amsterdam-Zuid Dit sfeervolle en strak afgewerkte appartement…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Kribbestraat 45 D ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-Midden is €539.000. Dat komt neer op circa €11.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKribbestraat 45 D is een bovenwoning van 49 m² in de wijk Rijnbuurt-Midden. De buurt telt 1.252 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.443 inwoners per km².
Kribbestraat 45 D is een bovenwoning in Rijnbuurt-Midden, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kribbestraat 45 D heeft 49 m² woonoppervlakte en 123 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Rijnbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kribbestraat 45 D heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Kribbestraat 45 D heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Rijnbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Kribbestraat 45 D in Rijnbuurt-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kribbestraat 45 D: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.