Bovenwoning Gaaspstraat 39 1 Amsterdam

Gaaspstraat 39 1, 1079 VC Amsterdam

62 m² Bouwjaar 1934 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Gaaspstraat 39 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
213 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Gaaspstraat 39 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gaaspstraat 39 1

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2685 Inwoners
1645 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Rijnbuurt-Oost
30% Koopwoningen
14.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gaaspstraat 39 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gaaspstraat 39 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Gaaspstraat 39 1?

De prijsindicatie voor Gaaspstraat 39 1 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-Oost is €524.000. Dat komt neer op circa €8.452 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gaaspstraat 39 1 zich tot de wijk Rijnbuurt-Oost?

Gaaspstraat 39 1 is een bovenwoning van 62 m² in de wijk Rijnbuurt-Oost. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gaaspstraat 39 1?

Gaaspstraat 39 1 is een bovenwoning in Rijnbuurt-Oost, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gaaspstraat 39 1 vergeleken met de buurt?

Gaaspstraat 39 1 heeft 62 m² woonoppervlakte en 213 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Rijnbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gaaspstraat 39 1 en wat betekent dat?

Gaaspstraat 39 1 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Gaaspstraat 39 1?

Gaaspstraat 39 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rijnbuurt-Oost?

De wijk Rijnbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnbuurt-Oost?

Vanuit Gaaspstraat 39 1 in Rijnbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.