Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1918
- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Inhoud
- 136 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €375.000 tot €425.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2021 tot 2025
Trompenburgstraat 37 1 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Trompenburgstraat 37 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
2.4 km*English tekst below* IDEAAL INGEDEELD 3 KAMER APPARTEMENT MET 2 SLAAPKAMERS, OPENKEUKEN, TERRAS OP HET ZUIDWESTEN EN EIGEN GROND IN DE GELIEFDE…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Trompenburgstraat 37 1 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-Oost is €524.000. Dat komt neer op circa €12.476 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTrompenburgstraat 37 1 is een bovenwoning (appartement) van 42 m² in de wijk Rijnbuurt-Oost. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.025 inwoners per km².
Trompenburgstraat 37 1 is een bovenwoning (appartement) in Rijnbuurt-Oost, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Trompenburgstraat 37 1 heeft 42 m² woonoppervlakte en 136 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Rijnbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Trompenburgstraat 37 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-10-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 2323.32 kg/jaar.
Trompenburgstraat 37 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Rijnbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Trompenburgstraat 37 1 in Rijnbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.