Benedenwoning Boterdiepstraat 55 H Amsterdam

Boterdiepstraat 55 H, 1079 SV Amsterdam

82 m² Bouwjaar 1934 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Boterdiepstraat 55 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
306 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€715.000 tot €815.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Boterdiepstraat 55 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boterdiepstraat 55 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
212.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2685 Inwoners
1645 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Rijnbuurt-Oost
30% Koopwoningen
14.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boterdiepstraat 55 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Boterdiepstraat 55 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Boterdiepstraat 55 H?

De prijsindicatie voor Boterdiepstraat 55 H ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-Oost is €524.000. Dat komt neer op circa €6.390 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boterdiepstraat 55 H zich tot de wijk Rijnbuurt-Oost?

Boterdiepstraat 55 H is een benedenwoning van 82 m² in de wijk Rijnbuurt-Oost. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boterdiepstraat 55 H?

Boterdiepstraat 55 H is een benedenwoning in Rijnbuurt-Oost, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boterdiepstraat 55 H vergeleken met de buurt?

Boterdiepstraat 55 H heeft 82 m² woonoppervlakte en 306 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Rijnbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boterdiepstraat 55 H en wat betekent dat?

Boterdiepstraat 55 H heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boterdiepstraat 55 H?

Boterdiepstraat 55 H heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rijnbuurt-Oost?

De wijk Rijnbuurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnbuurt-Oost?

Vanuit Boterdiepstraat 55 H in Rijnbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.