Streetview Zuidelijke Wandelweg 35 Amsterdam

Zuidelijke Wandelweg 35, 1079 RK Amsterdam

538 m² Bouwjaar 1965 9 kamers 7 slaapkamers Label C

Zuidelijke Wandelweg 35 is een vrijstaande woning in Amsterdam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 538 m², een perceel van 1560 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
538 m²
Perceeloppervlakte
1560 m²
Inhoud
1650 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7
Badkamers
3
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, on_navigable_waterway, by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zuidelijke Wandelweg 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidelijke Wandelweg 35

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2190 Inwoners
1305 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1252 Woningvoorraad
€539.000 Gem. woningwaarde Rijnbuurt-Midden
21% Koopwoningen
8.443 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuidelijke Wandelweg 35

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zuidelijke Wandelweg 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidelijke Wandelweg 35?

De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-Midden is €539.000. Dat komt neer op circa €1.002 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidelijke Wandelweg 35 zich tot de wijk Rijnbuurt-Midden?

Zuidelijke Wandelweg 35 is een vrijstaande woning van 538 m² in de wijk Rijnbuurt-Midden. De buurt telt 1.252 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.443 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidelijke Wandelweg 35?

Zuidelijke Wandelweg 35 is een vrijstaande woning in Rijnbuurt-Midden, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zuidelijke Wandelweg 35 vergeleken met de buurt?

Zuidelijke Wandelweg 35 heeft 538 m² woonoppervlakte en 1650 m³ inhoud. Het perceel is 1560 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 60 m² per kamer. In Rijnbuurt-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidelijke Wandelweg 35 en wat betekent dat?

Zuidelijke Wandelweg 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidelijke Wandelweg 35?

Zuidelijke Wandelweg 35 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijnbuurt-Midden?

De wijk Rijnbuurt-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnbuurt-Midden?